Oficiální výsledky SC12 sudoku - 2. kolo

Toto jsou oficiální výsledky dvanáctého Sudokucupu - 2. kolo sudoku. Tabulku můžete třídit podle bodů, podle země nebo podle času.

# Jméno Země Nick1234567891011121314 Body Hry odesl. Hry Ok Čas
1.Jakub Ondroušek Czech Rep.jaku1115660353326--41-042462832399111002:00:00
2.Kota Morinishi Japanmorinishi5660353326243241-3942---388101001:46:10
3.Daisuke Japan56-35-2624-4155-42-28323399901:55:37
4.Jana Břízová Czech Rep.tojejedno-6035-2624-4155---28323018801:54:30
5.Prasanna Venkatesh Seshadri India566035332624---39--28-3018801:58:58
6.Nikola Zivanovic Serbia5660--26---5539--28322967701:54:57
7.Jan Zvěřina Czech Rep.jzverina56-35332624-41---46-322938801:46:51
8.Takuya Sugimoto Japansugitakukun-03533262432--3942-283229110901:59:30
9.Salih Alan Turkey--353326-3241--4246-322878801:55:06
10.Michael Germany56-35332624041-39---322869801:57:03
11.Klára Vytisková Czech Rep.QKV-60--26243241--42-28322858801:55:01
12.Jana Vodičková Czech Rep.Janka56--33-24--5539--28322677701:59:05
13.Hideaki Jo Japan5660-33-24---3942---2546601:45:48
14.ENDO Ken JapanEKBM560353326243241------2478701:47:40
15.Jakub Hrazdira Czech Rep.Gotroch5660--26--410---28322437602:00:00
16.Martin Kubík Czech Rep.marty-6035-2624--55-42---2426601:59:02
17.Sumet Juariyamark ThailandMrLiang0035332624----4246-322389701:29:57
18.Hwangrae, Lee Korea, SouthSpica56--332624-41-39----2196601:44:27
19.Jaakko Kangasharju Finland---3326--41-3942--322136601:51:49
20.kishore kumar Indiakishy72---3326-3241--42--322066602:00:00
21.cedomir milanovic Serbiarimodech---3326-3241-39--28-1996601:58:33
22.Elena Aivazopoulou Greece-60-3326-----42-28-1895501:58:11
23.Supachai Thongsawang Thailand--3533262432------321826601:55:52
24.Aleš Marek Czech Rep.Ales56-353326-32-------1825501:55:53
25.Łukasz Kalinowski Polandlukasz_650--35332624------28321786601:52:42
26.Arvid NetherlandsEisbaer-60-3326---55-----1744401:44:41
27.Takeshi Japan56-35332624--------1745501:51:43
28.Petra Čičová Czech Rep.--353326------46-321725501:40:33
29.Matúš Demiger Slovakia-0-33-24--55---28321726501:59:51
30.Gaurav Kumar Jain India---332624-41--42---1665501:54:42
31.Jiří Hrdina Czech Rep.jhrdina56---26---55---28-1654401:56:03
32.zoran tanasic Serbiazoran tanasic--35332624-41--0---1596502:00:00
33.Wilbert Zwart NetherlandsWilbert-0-02624-41-0--28321518501:58:29
34.Taro Arimatsu Japan----262432410---28-1516501:59:05
35.Jaan Estoniasalmo56---262432-------1384401:52:04
36.David Vondrák Czech Rep.dvondrak--35-26-----42--321354401:55:58
37.Raphael USA----26-3241-----321314401:32:47
38.peter hornak Slovakiapetho--35-2624----42---1274401:55:48
39.Martina Macháčková Czech Rep.Madla--35-26-32------321254401:48:24
40.Claudine Thiry Luxembourg56-3533----------1243300:59:28
41.Rainer Biegler GermanyHuDu56-3533----------1243301:20:16
42.Jana Zachová Czech Rep.jana70--3533-24-------321244401:50:02
43.Fernando Spain----------4246-321203301:59:16
44.Miroslav Švihel Czech Rep.--35332624--------1184401:40:15
45.Zdeňka Pácalová Czech Rep.zdenkap-60--26--------321183301:42:11
46.Anna PolandAncyna--35-2624-------321174401:25:10
47.Věra Kuběnová Czech Rep.jolly---33262432-------1154401:37:28
48.Pavel Kadlečík Czech Rep.kousek-nebe--35-2624--0---28-1135401:56:11
49.Kunal IndiaAggression100pc---33260----42---1014302:00:00
50.Rajesh Indiaa3105c-0--26-----42--321004301:57:18
# Jméno Země Nick1234567891011121314 Body Hry odesl. Hry Ok Čas
51.Laura Tarchetti Italyfenicia-0--26-32---42---1004301:57:37
52.Christof Bruetsch Switzerlandchrishy-0353326---------944301:57:56
53.Lumír Witoszek Czech Rep.Lumír0-353326---------944301:58:06
54.Martina Prinerová Slovakiaeifel_mp--35026--------32934301:47:17
55.Xiao Wei Chinaxiao03wei----2624---39----893301:52:52
56.Karel Czech Rep.--35-2624--------853301:51:21
57.Markéta Novotná Czech Rep.matysek---33-24------28-853301:54:04
58.Vladimir Portugalov Belarus-0--2624------28-784301:57:51
59.Raul Kačírek Czech Rep.Caca0--33------42---753201:59:48
60.Jitka Malcová Czech Rep.medvido-0----32---42---743201:29:06
61.Ibon Spainibon--3533----------682201:10:53
62.Tom Krejčí Czech Rep.--3533----------682201:48:59
63.Martin Koller Czech Rep.koliik0--------39--28-673201:59:48
64.Pavla Varmužková Czech Rep.kincka---33--32-------652201:45:24
65.Hana Havelková Czech Rep.Hafka-035-26---------613201:41:24
66.Jana Hanzelková Czech Rep.tydela------32-----28-602201:44:46
67.Thananon Thailandson2536----26-32-------582201:44:02
68.Bram Netherlandsbram28----2624--------502201:44:29
69.Jiří Starý Czech Rep.geobest---0------42---422101:45:28
70.Martin Kollár Slovakia----0----39----392101:49:53
71.GARCIA Valérie FranceValsudo-------------32321100:34:25
72.Jaro Grajciar Slovakianeky------32-------321101:52:23
73.Taavi Piller EstoniaTaavi----26---------261100:18:21
74.Marta Marková Czech Rep.Marta----26-0-------262101:56:45
75.Helena Novotná Czech Rep.-----24--------241101:11:37
# Jméno Země Nick1234567891011121314Body Hry odesl. Hry Ok Čas